Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Ощадбанк почне кредитувати

25 листопада 2016, 17:30
209
0
Реклама

Ощадбанк почне кредитувати малий і середній бізнес грошима, які зможе залучити від ЄБРР. Підписано договір про приєднання Ощадбанку до програми сприяння торгівлі, який дозволяє залучити від ЄБРР до 50 млн. євро на підтримку українського бізнесу. Ощадбанк отримає комплексний пакет допомоги від ЄБРР, який, у першу чергу, буде спрямовано на розвиток кредитування мікро-, малого та середнього бізнесу. Як заявив міністр фінансів Олександр Данилюк, договір про приєднання до програми сприяння торгівлі надасть малому та середньому бізнесу доступ до кредитування в кожному відділенні Ощадбанку.

Крім того, підписано Меморандум про порозуміння, відповідно до якого Ощадбанк отримає підтримку ЄБРР у покращенні корпоративного управління. Власне, ЄБРР допомагатиме підготувати Ощадбанк до приватизації. До середини 2018 року повинен відбутися продаж міноритарного пакету акцій Ощадбанку. Водночас держава має зберегти за собою контрольний пакет. Якщо буде досягнуто ключових цілей у процесі трансформації банківської установи, ЄБРР готовий стати акціонером Ощадбанку (інвестувати в акціонерний капітал).

Меморандумом затверджені основні кроки реформування державних банків в Україні (які стосуватимуться й Укрексімбанку):

1. Прийняття в Україні закону, який змінить систему корпоративного управління державних банків;

2. Формування оновлених наглядових рад держбанків, які складатимуться із незалежних директорів та представників держави;

3. Покращення внутрішніх процесів та ефективності управління держбанків.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини