Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Незалежний регулятор у сфері енергетики:

24 листопада 2016, 17:30
241
0
Реклама

В Україні почне свою роботу незалежний регулятор у сфері електроенергії та комунальних послуг. Президент Петро Порошенко підписав відповідний закон. Якщо раніше склад НКРЕКП призначався Президентом, згідно з новим законом члени Комісії обиратимуться конкурсною комісією у складі п'яти осіб (два від Президента, два від ВР та один від Кабміну). Поточний склад НКРЕКП буде поступово відправлений у відставку протягом 18 місяців.

Посадові особи регулятора нестимуть персональну відповідальність за зловживання владою або неналежне виконання своїх обов'язків. Водночас спроби представників влади впливати на рішення членів Комісії матимуть наслідки у вигляді кримінальної відповідальності. Таким чином, законопроект повинен сприяти встановленню справедливих тарифів на ресурси і послуги та виключити корупційну складову в цьому процесі.

Строк повноважень членів регулятора становитиме шість років, одна особа не зможе бути членом регулятора більше двох строків. Про інші правові аспекти можна прочитати в законі про незалежний регулятор у сфері електроенергії та комунальних послуг (законопроект № 2966-д).

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини