Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У вітчизняного бізнесу є

13 жовтня 2016, 09:03
167
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Екологічна експертиза буде скасована через півроку після офіційного опублікування Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», який нещодавно прийняв Парламент. Про це під час зустрічі з представниками бізнесу розповів Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Міністр наголосив, що прийняті екологічні Закони «Про оцінку впливу на довкілля» та «Про стратегічну екологічну оцінку» гармонізують українське законодавство до європейських стандартів та мінімізують саму можливість корупційної складової.

Прийняті закони охоплюють практично всі сфери діяльності. Зокрема, містобудівельні плани, стратегії розвитку областей, програми розвитку промисловості, аграрного сектору відповідно до закону повинні проходити процедуру СЕО. Для оцінки впливу на довкілля у самому тексті Закону надано чіткий перелік типів об'єктів, що підлягають оцінюванню впливу на довкілля. Таким чином, проекти, що не враховують негативного впливу на довкілля та здоров'я населення, фактично не матимуть права на реалізацію.

ПРОТЕ:

Прийняті Парламентом Закони повинен підписати Президент України та їх необхідно офіційно оприлюднити.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини