Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мінінфраструктури починає роботу

3 жовтня 2016, 09:03
208
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Міністерство інфраструктури починає роботу над проектом концесії державних підприємств. Про це заявила заступник Міністра інфраструктури Надія Казначеєва, перебуваючи з робочою поїздкою в Миколаївській та Херсонській областях. Н. Казначеєва разом з представниками міжнародних фінорганізацій відвідала ДП СМП «Октябрьск» у Миколаївській області та Херсонський морський торговельний порт.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

«Ми починаємо роботу в рамках державно-приватного партнерства щодо передачі в концесію порту «Октябрьск». Порт має величезний потенціал для розвитку та залучення вантажів. Сподіваюсь, саме з цього порту ми почнемо розвиток державно-приватного партнерства через концесію»,- зазначила заступник Міністра на брифінгу за результатами ознайомлення з інфраструктурою порту.

Відвідуючи Херсонський морський торговельний порт, Н. Казначеєва подякувала Світовому банку, Міжнародній фінансовій корпорації та ЄБРР за спільну роботу. «Ми починаємо роботу над проектом концесії державних підприємств, оскільки цей інструмент є найефективнішим для залучення інвесторів. Сподіваємось, що наш пілотний проект, до якого входить, зокрема Херсонський морський торговельний порт, буде успішним. І в це віримо не тільки ми, а й наші міжнародні партнери. Сподіваємось, на початку грудня цього року почнемо роботу над документами для проведення конкурсу. Паралельно ми працюємо над розробленням проекту нового закону про концесію», - заявила заступник Міністра. - «Світовий банк займається подібними проектами по всьому світу, і його участь означає гарантування високого рівня професіоналізму, відкритості та прозорості процесу».

ПРОТЕ:

В інших підконтрольних Мінінфраструктури сферах, ніж діяльність портів, запровадження нових форм співробітництва поки що не форсується.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини