Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Питання користування надрами

29 вересня 2016, 09:04
226
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

За ініціативи Федерації роботодавців України відбулась робоча зустріч керівництва Федерації, керівників та власників провідних вітчизняних виробників будівельних матеріалів з Міністром екології та природних ресурсів Остапом Семераком.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Під час зустрічі обговорювались шляхи врегулювання проблеми отримання спеціальних дозволів на користування надрами для розширення діючих родовищ та забезпечення сировиною сучасних виробництв будматеріалів, в які інвестовано десятки мільйонів євро.

Експерти акцентували увагу на тому, що українські виробники мають значний потенціал збільшення виробництва продукції з високою доданою вартістю. Розширення таких виробництв забезпечить тисячі нових робочих місць та десятки мільйонів надходжень до бюджетів. Але для цього Мінприроди повинно забезпечити сприятливі умови доступу підприємств до розробки нових родовищ. У першу чергу це повинно стосуватись тих підприємств, які мають реальне високотехнологічне виробництво на території України та створюють робочі місця.

За підсумками зустрічі досягнуто домовленості про спільне опрацювання змін до постанови Уряду від 30.05.2011 № 615 «Про затвердження Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами» щодо надання власникам цілісних майнових комплексів, побудованих з метою видобутку та переробки корисних копалин, права отримувати спеціальні дозволи без аукціону.

ПРОТЕ:

Насамперед змінами, якщо їх буде прийнято, зможуть скористатися великі підприємства, оскільки більш дрібні, зазвичай, не мають на балансі відповідних об'єктів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини