Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Держбюджет на 2017 рік

19 вересня 2016, 09:00
181
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час позачергового засідання Уряду для розгляду проекту Закону про Державний бюджет представив основні макроекономічні показники бюджету на 2017 рік.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Так, Уряд передбачає збільшення бюджету України у 2017 році до майже 876 млрд грн, що більше показника 2016 року на 16,9%. Крім того, Уряд прогнозує економічне зростання 3% ВВП.

«Ми розраховуємо на пожвавлення економіки, - зазначив Володимир Гройсман. - Ми бачимо, що економіка нашої країни починає відновлюватися, і наше завдання зробити цей процес незворотним і пришвидшити економічне зростання. Через економічне зростання зробити все для того, щоб кожний український громадянин відчув, що життя починає змінюватися в його доходах, його статках, і це є важливим пріоритетом».

Структура доходів залишається стандартною. Уряд не передбачає збільшення загальних доходів бюджету за рахунок збільшення ставок податків.

«Ми вважаємо, що нам не треба створювати умов тиску на бізнес, і тому ми не будемо підтримувати підвищення загальнонаціональних податків. Можливо розширювати базу, визначити позиції щодо рент, але що стосується загальнонаціональних податків, ми не підтримуємо питання щодо їх збільшення», - наголосив Голова Уряду.

ПРОТЕ:

Дефіциту бюджету в 2017 році уникнути не вдасться, але Голова Уряду стверджує, що він не перевищуватиме 3%.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини