Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Готівкові розрахунки обмежать

8 серпня 2016, 09:06
157
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Нацбанк пропонує громадськості обговорити свою ініціативу про обмеження готівкових розрахунків з участю фізичних осіб сумою 50 тис грн.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

На сайті НБУ розміщено проект, згідно з яким гранична сума розрахунків готівкою фізосіб з підприємствами (підприємцями) протягом одного дня за товари (роботи, послуги), а також фізосіб між собою за договорами купівлі-продажу, що підлягають нотаріальному посвідченню, встановлюється в розмірі 50 тис. грн.

Нагадаємо, на сьогодні встановлено такі граничні суми розрахунків готівкою: 10 тис. грн - підприємств (підприємців) між собою протягом одного дня; 150 тис. грн - фізосіб з підприємствами (підприємцями) протягом одного дня за товари (роботи, послуги) та фізосіб між собою за договорами купівлі-продажу, що підлягають нотаріальному посвідченню.

ПРОТЕ:

Не варто забувати, що НБУ вважає безготівковим розрахунком у тому числі внесення коштів через касу банку, розташовану на території підприємства-продавця, а також з використанням платіжних терміналів. Тому нове обмеження не означатиме неможливість прийняти від покупця готівку. Треба буде лише правильно обставити такі розрахунки.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини