Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Запрацює оцінка ризиків у портах

4 серпня 2016, 09:02
248
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Державне підприємство «Адміністрація Морських Портів України» та Всесвітня митна організація узгодили технічні питання взаємодії інформаційних систем.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

У морських портах впровадять програмно-інформаційний комплекс (CTS) зі збору, зберігання та обміну інформацією про вантажі. Ця програма використовується митними органами в усьому світі для аналізу та оцінки ризиків на підставі попередньої інформації про контейнерні вантажі. Державна фіскальна служба та ДП «АМПУ» вже погодили процедуру використання попередньої інформації, що надається представником судновласника до Інформаційної системи портового співтовариства (ІСПС) для функціонування CTS. ІСПС - це своєрідне «єдине вікно», реалізоване в портовій галузі. ІСПС дозволяє обмінюватися електронними документами під час проведення митного та інших видів контролю.

Застосування аналізу ризиків за допомогою CTS підвищить ефективність роботи митних органів у пунктах пропуску. Портовики очікують, що на проведення митних формальностей витрачатиметься менше часу.

CTS (Cargo Targeting System) розроблена Всесвітньою митною організацією.

ПРОТЕ:

За словами Міністра інфраструктури Володимира Омеляна, в 2016 році швидкість підготовки до вантажних операцій в українських портах зменшилася з кількох годин до 20 хвилин. Якщо з впровадженням CTS процедура підготовки ще прискориться, то це суттєво підвищить конкурентоспроможність українських портів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини