Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Створять нову екоінспекцію

14 липня 2016, 09:05
149
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

У Міністерстві екології та природних ресурсів розповіли про пропозиції реформування природоохоронної діяльності та створення нової Державної екологічної інспекції.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

За словами Міністра Остапа Семерака, планується скасувати екологічний контроль у митній зоні, ввести автоматизовану та відкриту систему реєстрів природокористувачів і небезпечного виробництва, а також передати певні функції на місця та ввести там громадську посаду «екологічного шерифа».

Також Семерак підкреслив важливість пріоритету дотримання вимог Паризького протоколу про низьковуглецевий розвиток та перехід до моніторингу викидів у режимі онлайн.

На думку Міністра, Уряд повинен інтегрувати в нову інспекцію контролюючі функції від Державної служби геології та надр, Державного агентства рибного господарства, Державного агентства лісових ресурсів та Державної інспекції сільського господарства.

ПРОТЕ:

На офіційному сайті Державної екологічної інспекції України відбувається громадське обговорення проекту «Концепції реформування Державної екологічної інспекції України». Там само розміщено текст документа.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини