Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Спецпенсії

30 травня 2016, 09:04
204
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Парламентарі пропонують залишити право виходу на пенсію за старими правилами для тих, хто мав право на спецпенсію і вже має необхідний для цього стаж.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Депутати пропонують Верховній Раді повернути право на отримання спецпенсії високопоставленим чиновникам, депутатам, суддям, працівникам прокуратури та іншим категоріям працівників, які раніше мали відповідне право і станом на 1 червня 2015 року мають стаж служби не менше 10 років.

Відповідний законопроект № 4608-1 «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення системи пенсійного забезпечення, встановлення єдиних принципів призначення пенсій та запровадження накопичувального рівня пенсійного страхування» знаходиться на розгляді Комітету ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

Цей законопроект є альтернативним до урядового проекту № 4608. Нарівні з урядовим він пропонує ввести з 1 липня 2017 року обов'язковий другий, накопичувальний, рівень пенсійного забезпечення.

ПРОТЕ:

Пенсійний фонд України з 1 червня 2015 року припинив призначення спецпенсій депутатам, міністрам, суддям, прокурорам, митникам, податківцям та іншим бюджетникам.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини