Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ТОРГІВЛЯ З КРИМОМ

18 грудня 2015, 09:05
209
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабмін оприлюднив постанову № 1035 «Про обмеження поставок окремих товарів (робіт, послуг) з тимчасово окупованої території на іншу територію України та/або з іншої території України на тимчасово окуповану територію», прийняту 16 грудня.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

На період тимчасової окупації забороняються зазначені поставки, за виключенням:


- особистих речей громадян, які переміщуються в ручній поклажі та супроводжуваному багажі;

- соціально значущих продуктів харчування, що переміщуються громадянами, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 10 000 грн і сумарна вага яких не перевищує 50 кг на 1 людину.

Відповідно, визначено перелік таких соціально значущих продуктів харчування, серед яких борошно, хліб, макаронні вироби, гречка, рис, м'ясо, картопля, деякі види молокопродуктів і ковбас, соняшникова олія, а також сіль і цукор-пісок.

Ця норма застосовується в разі, коли особа, яка ввозить товари на тимчасово окуповану територію України, в'їжджає на зазначену територію не частіше ніж 1 раз протягом доби.

ПРОТЕ:

Дія цього розпорядження не поширюється на:

- постачання електричної енергії з тимчасово окупованої території на іншу територію України та з іншої території України на тимчасово окуповану територію. Таке постачання здійснюється відповідно до рішення РНБО;

- постачання з тимчасово окупованої території на іншу територію України товарів, що мають стратегічне значення для галузей економіки й безпеки держави, - за підтвердженням Мінекономрозвитку;

- ввезення на тимчасово окуповану територію гуманітарної допомоги, яка надається міжнародними гуманітарними організаціями, - відповідно до переліку, затвердженого Мінсоцполітики.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини