Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ДАНІ ПРО ВКЛАДНИКІВ

15 грудня 2015, 09:03
207
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Рішенням № 205 від 9 листопада 2015 року Фонд гарантування вкладів фізосіб врегулював деякі нюанси перевірки банками бази даних про вкладників програмним забезпеченням.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Новим абзацом доповнено п. 8 р. II Правил формування та ведення баз даних про вкладників.

Зазначено, що банки зобов'язані здійснювати перевірки бази даних за допомогою програмного забезпечення «Інспектор бази даних про вкладників», яке розміщене на офіційному веб-сайті Фонду, і надсилати до Фонду інформацію в порядку, встановленому Правилами подання звітності учасниками Фонду гарантування вкладів фізосіб.

Учасники Фонду гарантування вкладів фізосіб зобов'язані подавати звітний файл «V» - Дані про перевірку бази даних про вкладників учасника Фонду відповідно до вимог рішення ФГВФО № 205, починаючи з першої звітної дати з дня набрання чинності цим рішенням.

Звітний файл «V» надсилається учасником Фонду електронною поштою Національного банку з використанням засобів захисту НБУ. При цьому учасник Фонду, окрім банку, зарахованого до категорії неплатоспроможних, щомісяця формує та надсилає до Фонду файл «V» зі зведеними даними за всі філії банку до 10 числа після звітного періоду. Якщо останній день строку подання файлу «V» припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, останнім днем подання файлу «V» вважається перший після нього робочий день. Учасник Фонду наказом визначає осіб, відповідальних за формування та своєчасне надсилання до Фонду файлу «V».

ПРОТЕ:

Таким чином, банкам додали обов'язків щодо подання звітності.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини