Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

НЕДОБРОСОВІСНА КОНКУРЕНЦІЯ

13 листопада 2015, 09:04
207
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Верховна Рада 12 листопада прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прозорості діяльності Антимонопольного комітету України» (законопроект № 2102).

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Згідно із Законом, інформація про прийняття розпорядження про початок розгляду справи про погоджені дії, концентрацію (назва й організаційно-правова форма учасників погоджених дій, концентрації, вид погоджених дій, концентрації) підлягає оприлюдненню на офіційному сайті АМКУ протягом 10 робочих днів з дня прийняття такого розпорядження.

Рішення, прийняте за результатами розгляду заяв, справ про погоджені дії або концентрацію, публікується на офіційному сайті Антимонопольного комітету України протягом 10 робочих днів із дня його прийняття. Рішення підлягає оприлюдненню в повному обсязі, крім інформації з обмеженим доступом. Інформація з обмеженим доступом має бути виключена або зачорнена чи змінена іншим способом, який забезпечує достатній її захист і достатню прозорість щодо обґрунтування органом Антимонопольного комітету прийнятого рішення.

Також протягом 10 робочих днів із дня прийняття на сайті оприлюднюються в повному обсязі (окрім інформації з обмеженим доступом) рішення за результатами розгляду справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції та рішення за результатами розгляду справ про недобросовісну конкуренцію.

ПРОТЕ:

Фактично, Антимонопольний комітет уже кілька місяців публікує на своєму офіційному сайті всі свої рішення.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини