Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПІДТРИМКА ТВАРИННИЦТВА

10 листопада 2015, 09:01
218
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Постановою від 28 жовтня 2015 року № 884 Кабмін затвердив Порядок використання коштів, передбачених у держбюджеті для підтримки галузі тваринництва.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Бюджетні кошти спрямовуються з метою розвитку галузі тваринництва та підвищення її ефективності суб'єктам господарювання агрокомплексу для виплати часткового відшкодування:

- вартості закуплених для подальшого відтворення телиць, нетелей, корів вітчизняного походження і племінних телиць, нетелей, корів молочного, молочно-м'ясного і м'ясного напряму продуктивності, племінних свинок та кнурців (класу «еліта»), племінних вівцематок, баранів, ярок;

- процентної ставки за банківськими кредитами, залученими в національній валюті, для покриття витрат, пов'язаних із закупівлею молодняка с/г тварин, устаткування для тваринницьких ферм і комплексів;

- вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів і утворених на кооперативних засадах м'ясопереробних підприємств.

Для отримання часткового відшкодування суб'єкти господарювання звертаються до відповідних комісій облдержадміністрацій за місцем їх реєстрації.

Після надходження від Мінагрополітики відомостей про розподіл бюджетних коштів розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня оприлюднюють у ЗМІ вимоги до суб'єктів господарювання агрокомплексу для виплати часткового відшкодування, перелік відповідних документів, строки їх подання та результати розгляду заявок.

Часткове відшкодування вартості тварин здійснюється на безповоротній основі суб'єктам господарювання за закуплених ними тварин у період із жовтня попереднього року по жовтень поточного року в розмірі до 50 % вартості.

Часткове відшкодування вартості об'єктів здійснюється на безповоротній основі в розмірі до 50 % вартості (фактично понесених витрат без урахування ПДВ) щодо завершених у попередньому та поточному роках етапів будівництва й реконструкції тваринницьких ферм і комплексів для утримання великої рогатої худоби, свиней, доїльних залів та утворених на кооперативних засадах м'ясопереробних підприємств, у тому числі в розмірі до 30 % вартості устаткування відповідно до проектно-кошторисної документації.

ПРОТЕ:

Не можна не зауважити, що зроблено це якнайбільш «своєчасно» - трохи більше ніж за місяць до завершення бюджетного року.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини