Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В НБУ

29 вересня 2015, 09:04
179
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Правління Національного банку України погодило концепцію реформування системи прийняття рішень на рівні комітетів і план її реалізації, згідно з яким до кінця жовтня функціонуватимуть 9 спеціалізованих комітетів.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Комітети за своєю функціональністю діляться на три групи: стратегічний рівень (policy making), тактичний рівень (execution policy) і підтримка (support).

У рамках трансформації регулятора вже були створені та діють такі комітети: Комітет з управління змінами, Комітет з монетарної політики, Комітет з фінансової стабільності, Кредитний комітет, Комітет управління активами та пасивами, Комітет з конкурсних торгів, Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем. Крім того, незабаром планується створення Бюджетного комітету та Комітету з управління операційними ризиками та безперервністю діяльності.

Кожен член Правління має право бути присутнім на засіданнях усіх комітетів, однак є членом тільки 2 - 5.

Право прийняття остаточних рішень у межах своїх повноважень мають два комітети - Комітет з управління активами та пасивами і Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду платіжних систем.

Інші комітети мають право дорадчого рішення, яке набирає чинності після затвердження Правлінням НБУ.

ПРОТЕ:

Планується, що нова система управління почне працювати вже з 1 листопада 2015 року.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини