Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У МОРЯКІВ - НОВІ ПОСВІДЧЕННЯ

7 липня 2015, 09:00
185
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабмін затвердив новий Порядок оформлення, видачі, обміну, повернення державі та знищення посвідчення особи моряка, який серед іншого передбачає й нову форму такого посвідчення. Відповідно, постанова Кабміну від 11.02.2013 № 102 «Про затвердження зразка бланка посвідчення особи моряка» втратить чинність одночасно з початком дії Порядку.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Порядок визначає, що посвідчення виготовляється у формі книжечки, правий форзац якої містить безконтактний електронний носій, і складається з м'якої обкладинки, сторінки даних і 16 сторінок. Оформлення, видача та обмін посвідчення здійснюється капітаном морського порту у взаємодії з Мінінфраструктури, Головним обчислювальним центром Єдиного державного демографічного реєстру та Державним центром персоналізації документів. Термін дії посвідчення - п'ять років. Цей термін може бути продовжено один раз - до п'яти років, після чого посвідчення підлягає обміну. У видачі посвідчення може бути відмовлено у разі, якщо: заявник не досяг 16-річного віку; у нього вже є таке посвідчення; заявник не надав необхідних документів та інформації; дані, отримані з бази даних Єдиного державного демографічного реєстру, не підтверджують інформацію, надану заявником; за отриманням посвідчення звернувся представник заявника, який не має документально підтверджених повноважень на отримання документа.

ПРОТЕ:

У Порядку міститься застереження, що посвідчення особи моряка, видані до набрання чинності Порядком, діють протягом терміну, на який вони були видані.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини