Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

РРО У РОЗСТРОЧКУ

17 червня 2015, 09:04
165
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

18 червня Верховна Рада планує розглянути законопроект № 1088 про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (щодо державних гарантій суб'єктам господарювання в застосуванні ними реєстраторів).

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Про це розповіла голова Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, зазначивши, що до другого читання напрацьовано таблицю у такому вигляді, що вперше застосування реєстраторів розрахункових операцій стане простішим для всіх суб'єктів господарської діяльності.


За словами депутата, з 1 липня буде скасовано всі перевірки та штрафні санкції, які можуть бути пов'язані з РРО. І вперше Мінфін і ДФС погодилися з усіма змінами в частині штрафних санкцій та перевірок.


Однак на сьогодні залишається низка питань щодо монополізації власне Державною фіскальною службою та її попередніми керівниками реєстру розрахункових апаратів, сервісних компаній, якими вони обслуговуються, і компаній, що продають РРО.


Передбачаються такі зміни:

- врегулювання відносин між суб'єктами господарювання, постачальниками та сервісними центрами;


- заборона вимагати посвідчення особи при купівлі-продажу валюти;


- спрощення адміністрування операцій з РРО;


- встановлення механізму заліку коштів, витрачених суб'єктами господарювання на придбання модемів або реєстраторів розрахункових операцій, як сплата податкових зобов'язань;

- платники єдиного податку зможуть укласти договори та придбати касові апарати поступово, з розстрочкою платежу до кінця року.

ПРОТЕ:

Зазначимо, що підприємці вимагають не спрощення, а скасування РРО (законопроекти № 1718, № 2049а). На сьогодні заплановано черговий мітинг біля ВР з цього приводу.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини