Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ОПОДАТКУВАННЯ ПДВ

17 червня 2015, 09:02
232
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Державна фіскальна служба надала роз'яснення щодо оподаткування ПДВ операцій з постачання (передплати) електронних версій періодичних видань друкованих засобів масової інформації (крім видань еротичного характеру) вітчизняного виробництва.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Звільнення від оподаткування податком на додану вартість, визначене пп. 197.1.25 п. 197.1 ст. 197 Податкового кодексу, з 04.03.2015 р. поширюється на операції з:

  • постачання (передплати) та доставки періодичних видань друкованих засобів масової інформації (крім видань еротичного характеру) вітчизняного виробництва;

  • підготовлення (літературне, наукове і технічне редагування, коригування, дизайн та верстка), виготовлення (друк на папері чи запис на електронному носієві) та розповсюдження книжок, у тому числі електронного контенту (крім видань еротичного характеру) вітчизняного виробництва, учнівських зошитів, підручників та навчальних посібників і словників українсько-іноземної або іноземно-української мови вітчизняного виробництва.

Отже, операції платника податку з постачання (передплати) електронних версій періодичних видань друкованих ЗМІ вітчизняного виробництва, в т. ч. поставлених за допомогою мережі Інтернет та/або записаних на електронних носіях, оподатковуються ПДВ у загальновстановленому порядку за ставкою 20%.

ПРОТЕ:

Така позиція ДФС, відверто кажучи, не сприяє розвитку сервісу електронних передплатних агенцій та розповсюдженню електронних видань загалом.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини