Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ТОРГІВЛЯ АЛКОГОЛЕМ І ТЮТЮНОМ

22 грудня 2014, 09:03
165
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

До парламенту подано законопроект (№ 1488), яким пропонується внести зміни до ст. 15 Закону «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів», збільшивши розмір річної плати за ліцензії на право оптової торгівлі або роздрібної торгівлі алкогольними напоями або тютюновими виробами в 5 разів.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

При цьому плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами сплачуватиметься не з кожного місця торгівлі, а з кожного касового апарату - так само, як і плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

Крім того, передбачається вилучити положення про окремі ліцензії на роздрібну торгівлю сидром і перрі (без додавання спирту).

Автор законопроекту вважає, що його прийняття дозволить збільшити надходження до місцевих бюджетів.

ПРОТЕ:

Найімовірніше, прийняття такої ініціативи різко зменшить кількість суб'єктів, що придбавають ліцензії. Та й великі магазини, що мають декілька касових апаратів, просто запровадять практику продажу тютюну й алкоголю через спеціально виділену касу. Тому значного зростання надходжень чекати, напевно, не варто.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини