Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

АВІАЦІЙНИЙ ТРАНСПОРТ

28 листопада 2014, 09:05
164
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Мін'юст не завершив процедуру реєстрації наказу Державної авіаційної служби від 24 жовтня 2014 року № 686 «Про затвердження Авіаційних правил України «Порядок надання і анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній». На сьогодні наказ не набув чинності, оскільки не включений до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів і не опублікований в інформаційному бюлетені «Офіційний вісник України».

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Процедуру державної реєстрації наказу не завершено, враховуючи, що державна реєстрація полягає в проведенні правової експертизи на відповідність акта Конституції та законодавству України, Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року і протоколам до неї, міжнародним договорам України і acquis communautaire, проведенні антикорупційної експертизи, а також в узгодженні з практикою Європейського суду з прав людини. Після цього Мін'юст приймає рішення про державну реєстрацію, присвоєння акту реєстраційного номера і внесення до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів.

У зв'язку з надходженням численних звернень суб'єктів господарювання, що Державіаслужба при прийнятті проекту наказу не врахувала висновки і пропозиції експертної групи з питань реформування галузі авіаційного транспорту від 11 серпня 2014 року (створеної при Міністерстві інфраструктури), а також інші зауваження, Мін'юст звернувся до Мінінфраструктури та Державіаслужби з пропозицією провести відкриті громадські обговорення щодо цього наказу.

ПРОТЕ:

Лише після врахування всіх пропозицій, висловлених громадськістю, Мін'юст в максимально стислі строки здійснить правову експертизу та державну реєстрацію запропонованих змін до цього наказу.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини