Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

БЕЗПЕКА ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ

10.10.2014, 09:00
130
0

У Держветфітослужбі розпочато навчання аудиту харчових продуктів
У Держветфітослужбі розпочато навчання аудиту харчових продуктів

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Стартували навчальні заходи у рамках проекту «Вдосконалення системи контролю безпеки харчових продуктів», що фінансується Європейським Союзом. Проект передбачає дворічну підготовку п'ятисот майбутніх інспекторів Держветфітослужби, які після отримання сертифікатів аудиторів будуть уповноважені перевіряти ефективність впровадження процедур, заснованих на принципах НАССР, операторами ринку харчових продуктів.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Згідно з прийнятим нещодавно Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів» усі виробники харчових продуктів (окрім первинного виробництва) повинні впровадити на своїх підприємствах процедури, засновані на принципах HACCP (аналіз небезпечних чинників та контролю в критичних точках). Державний контроль впровадження системи HACCP здійснюватиме Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів, утворена в результаті об'єднання Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, Державної санітарно-епідеміологічної служби України та Державної інспекції з захисту прав споживачів. У зв'язку з цим у найближчі два роки інспектори Держветфітослужби навчатимуться проведенню аудитів систем HACCP на харчових підприємствах.

ПРОТЕ:

Сподіватимемось, що навчання пройде успішно й українські виробники не стикатимуться з поблажливим ставленням до результатів українського аудиту систем HACCP з боку іноземних профільних органів.


Увійдіть, щоб залишити коментар