Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

ОБЛІК КРИМСЬКИХ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

7.10.2014, 09:00
213
0

Фізособи - у будь-якому відділенні ДФС, юрособи - у Генічеській ДПІ
Фізособи - у будь-якому відділенні ДФС, юрособи - у Генічеській ДПІ

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Державна фіскальна служба України прокоментувала ситуацію щодо обліку платників податків, зареєстрованих в АР Крим та Севастополі.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Для забезпечення реалізації права громадян України на присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків фізичні особи з реєстрацією в АР Крим і м. Севастополь можуть звернутися до будь-якого територіального органу ДФС України для:

- подання облікових карток фізосіб - платників податків для реєстрації в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків або повідомлення для реєстрації в Окремому реєстрі Державного реєстру;

- отримання документа, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі;

- внесення до паспортів даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків, внесення відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта громадянина України (для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від номера);

- отримання відомостей про джерела/суми доходів.

Юридичні особи та фізособи-підприємці, що змінили місцезнаходження (місце проживання) з АР Крим та м. Севастополь на місцезнаходження / місце проживання в областях і м. Києві, обліковуються в органах ДФС за новим місцезнаходженням (місцем проживання).

Відокремлені підрозділи з місцезнаходженням на території АР Крим та м. Севастополь обліковуються в органах ДФС за місцезнаходженням головних підприємств.

Облік інших юросіб та фізосіб-підприємців з місцезнаходженням в АР Крим та м. Севастополь забезпечується в Генічеській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міндоходів у Херсонській області.

ПРОТЕ:

Варто пам'ятати, що на території Криму запроваджено ВЕЗ, що має на увазі скасування необхідності сплати податків.


Увійдіть, щоб залишити коментар