Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ОХОРОНА Б'Є НА СПОЛОХ

2 жовтня 2014, 09:03
206
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Фірми, які здійснюють спостереження за пожежною автоматикою, б'ють тривогу. Починаючи з 2011 року вони змушені укладати договори між пультовими організаціями та Центром спостереження ДСНС України.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Серед останніх нововведень неясність викликає зобов'язання укладати договори про надання послуг з централізованого пожежного та техногенного спостереження. Тобто проста дієва схема «об'єкт - пультова організація - пульт ДСНС у регіонах» замінюється на складнішу «об'єкт - пультова організація - центр спостереження ЦГБ-112 - пульт ДСНС у регіонах». Підприємства категорично проти того, щоб сигнал, який отримують пультові служби на місцях, проходив через Київ та з Києва повертався назад на місця. «Це неприпустимо, оскільки може збільшувати тривалість проходження сигналу», - заявляють суб'єкти ринку.


Пультові охоронні організації також здивовані завуальованою формулою розрахунку за об'єкт спостереження та 100% передоплатою за послуги.


Очевидно, що ініціатива ДСНС України постійно натрапляє на опір з боку організацій, які розуміють непотрібність розробленої концепції пожежного спостереження у рамках впровадження «Центру громадської безпеки 112» та не розуміють, за які послуги вони повинні платити.


До вирішення проблеми долучилася і Державна служба України з питань регуляторної політики, до якої звернулися пультові організації з метою припинення надмірного адмінтиску на них. На нещодавньому круглому столі, присвяченому питанням пожежної безпеки, Держпідприємництво стало на сторону бізнесу.

ПРОТЕ:

Фактично подібна схема, якщо вона не буде реформована, призведе до підвищення вартості охоронних послуг для кінцевих споживачів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини