Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПРО ЛОМБАРДИ В ЗОНІ АТО

1 жовтня 2014, 09:00
170
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Нацкомфінпослуг звернулася з проханням до керівників ломбардів у зоні АТО забезпечити виконання договорів у частині збереження заставленого майна та з розумінням поставитися до проблем, що виникають у позичальників при виконанні ними умов укладених договорів.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Приводом для такого звернення слугували труднощі, що виникли у споживачів фінансових кредитів ломбардів, зі своєчасною оплатою обов'язкових платежів згідно з укладеними договорами. Ще однією проблемою стало те, що частина ломбардів у східних областях не мають можливості працювати, при цьому раніше укладені ними договори продовжують свою дію. Це обумовлює те, що клієнти ломбардів мають небезпідставні побоювання з приводу долі заставленого майна, особливо коли зв'язок з керівництвом ломбарду втрачено. При цьому після нормалізації ситуації на сході України під час вирішення спірних питань у позичальників можуть виникнути проблеми з підтвердженням форс-мажору.

Враховуючи ці обставини, Нацкомфінпослуг просить керівників ломбардів забезпечити збереження заставленого майна. Окрім цього, під час прийняття ломбардами рішень про нарахування штрафних санкцій та стягнення застави регулятор зазначає необхідність обліку складних обставин, в які можуть потрапити позичальники.

ПРОТЕ:

Найімовірніше, варто чекати, що ці питання врегулюють законом. При цьому, як саме керівництво ломбардів повинно забезпечити збереження майна в зоні ведення бойових дій, залишиться за кадром.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини