Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

НОВІ КРИТЕРІЇ ДЛЯ ОХОРОНЦІВ

26 вересня 2014, 09:03
114
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабміном затверджено нові критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження охоронної діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) органами МВС.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Критерії визначення ступеня ризику змінилися кардинально. Якщо раніше враховувалася важливість об'єктів, що охоронялися, то тепер до уваги братимуться кадровий і технічний потенціал охоронних служб, а також термін їх діяльності та наявність проблем у відносинах з клієнтами.

До суб'єктів з високим ступенем ризику будуть віднесені новачки, які працюють у сфері охоронних послуг менше 3 років, фірми, що залучають персонал на аутсорсингу, а також структури, які мають у штаті більше 50% охоронців 1-го розряду. Також до суб'єктів з високим ступенем ризику потрапляють ті, у яких під час перевірки виявлені невідповідності ліцензійним умовам у частині вимог до технічного оснащення та наявні проблеми з виплатами відшкодування збитків, завданих клієнтам.

До суб'єктів з середнім ступенем ризику віднесено охоронні фірми, що мають у своєму штаті 50 і більше відсотків охоронців 1-го та 2-го розрядів.

Усі інші охоронні фірми віднесено до суб'єктів з незначним ступенем ризику.

Періодичність планових перевірок залишилася такою ж:

- не частіше 1 разу на рік при високому ступеню ризику;

- не частіше 1 разу на три роки при середньому ступеню ризику;

- не частіше 1 разу на п'ять років при незначному ступеню ризику.

ПРОТЕ:

Кардинальна зміна підходу до визначення критеріїв ризику (нехай і досить правильна) означає, що всім охоронним структурам варто уточнити, чи не змінилася для них частота планових візитів перевіряючих.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини