Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

НОВІ КРИТЕРІЇ ДЛЯ ОХОРОНЦІВ

26 вересня 2014, 09:03
173
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабміном затверджено нові критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження охоронної діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) органами МВС.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Критерії визначення ступеня ризику змінилися кардинально. Якщо раніше враховувалася важливість об'єктів, що охоронялися, то тепер до уваги братимуться кадровий і технічний потенціал охоронних служб, а також термін їх діяльності та наявність проблем у відносинах з клієнтами.

До суб'єктів з високим ступенем ризику будуть віднесені новачки, які працюють у сфері охоронних послуг менше 3 років, фірми, що залучають персонал на аутсорсингу, а також структури, які мають у штаті більше 50% охоронців 1-го розряду. Також до суб'єктів з високим ступенем ризику потрапляють ті, у яких під час перевірки виявлені невідповідності ліцензійним умовам у частині вимог до технічного оснащення та наявні проблеми з виплатами відшкодування збитків, завданих клієнтам.

До суб'єктів з середнім ступенем ризику віднесено охоронні фірми, що мають у своєму штаті 50 і більше відсотків охоронців 1-го та 2-го розрядів.

Усі інші охоронні фірми віднесено до суб'єктів з незначним ступенем ризику.

Періодичність планових перевірок залишилася такою ж:

- не частіше 1 разу на рік при високому ступеню ризику;

- не частіше 1 разу на три роки при середньому ступеню ризику;

- не частіше 1 разу на п'ять років при незначному ступеню ризику.

ПРОТЕ:

Кардинальна зміна підходу до визначення критеріїв ризику (нехай і досить правильна) означає, що всім охоронним структурам варто уточнити, чи не змінилася для них частота планових візитів перевіряючих.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини