Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

МАЙНОВІ ІНВЕСТИЦІЇ

25 вересня 2014, 09:05
317
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Мінекономрозвитку оприлюднило законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення інвестування майна та майнових прав за межі України та реекспорту».

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Законопроект було розроблено Міністерством з метою приведення порядку видачі ліцензій на здійснення резидентами майнових інвестицій за межі України та дозволів на реекспорт у відповідність з вимогами законодавства з питань видачі дозвільних документів та надання адміністративних послуг.

Законопроектом регламентуються основні процедурні аспекти видачі та дії дозволу на реекспорт товарів українського походження. Так, проектом пропонується скасувати дозвіл, який зараз потрібен при митному оформленні реекспорту товарів іноземного походження з території України. Таким чином, Міністерство планує зменшити регуляторний вплив у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Також Мінекономрозвитку планує визначити основні аспекти видачі та дії індивідуальних ліцензій на здійснення резидентами майнових інвестицій за межі України. У разі прийняття проекту, Міністерство обіцяє для підприємців регламентацію порядку видачі дозволів на реекспорт та індивідуальних ліцензій, а також зменшення регуляторного навантаження при реекспорті іноземних товарів з території України.

ПРОТЕ:

На сьогодні майнове інвестування і так підлягає ліцензуванню. При цьому ліцензії видає саме Мінекономрозвитку, яке і визначає порядок їх видачі.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини