Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ОБОВ'ЯЗКОВЕ МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ

25 вересня 2014, 09:04
160
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Уряд активізує роботу щодо запровадження загальнообов'язкового державного соціального медичного страхування. Комітет з питань соціальної політики та праці рекомендує парламенту прийняти за основу законопроект № 2597.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Передбачається, що запровадження обов'язкового медичного страхування сприятиме підвищенню якості медичної допомоги, оптимізації використання коштів, підвищенню рівня соціальної захищеності громадян, створенню дієвого контролю за якістю, обсягом та доцільністю надання медичних послуг.

Проектом передбачено, що страхові внески сплачуватимуть роботодавці у складі єдиного соціального внеску, а за окремі категорії застрахованих осіб та дітей - місцеві органи виконавчої влади та фонди загальнообов'язкового державного соціального страхування.

ПРОТЕ:

Запровадження загальнообов'язкового державного соціального медичного страхування, безумовно, призведе до збільшення фінансового навантаження на фонд оплати праці, що є небажаним в умовах проведення політики зменшення податкового тиску та виведення фонду оплати праці з тіні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини