Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ДОМОВЛЕНОСТІ МІНАГРОПОЛІТИКИ

19 вересня 2014, 09:01
195
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Мінагрополітики заявило про досягнення домовленостей щодо залучення можливостей ЄС для підтримки сімейних фермерських господарств.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Представники Міністерства аграрної політики та продовольства взяли участь у форумі Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, до роботи якого були залучені представники виконавчої влади, експерти та фермери з Італії, Аргентини, Бразилії та Німеччини. Як одне з основних питань форуму представники влади розглядали розвиток сімейних фермерських господарств.

За підсумками роботи учасники заходу домовилися й надалі розвивати можливості національних сімейних фермерських господарств, щоб підвищити продуктивність світового сільського господарства. Зокрема, представниками Мінагрополітики було досягнуто попередніх домовленостей про залучення можливостей ЄС, зокрема Німеччини, до вирішення питань підтримки сімейних фермерських господарств, імплементації національного законодавства у рамках підписаної та ратифікованої Угоди між Україною та ЄС, а також здійснення твінінгових програм для малого та середнього підприємництва України.

ПРОТЕ:

Варто зазначити, що саме загроза малому бізнесу в АПК і була основним аргументом противників підписання Угоди про асоціацію. Тому кроки щодо надання реальної допомоги фермерам та іншим дрібним сільгоспвиробникам повинні стати одним із пріоритетів діяльності уряду.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини