Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

19 вересня 2014, 09:02
154
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабмін прийняв рішення про розширення на 4 області пілотного проекту щодо запровадження електронної процедури надання адмінпослуг органами реєстраційної служби (модельний офіс реєстраційної служби в Києві працює з серпня).

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

«Уряд підтримав нашу пропозицію щодо розширення цього пілотного проекту на чотири області. У нас є амбітний план до кінця року запровадити електронну систему спрощеного прийняття документів наших громадян у центрах адмінпослуг у Вінницькій, Чернігівській, Львівській та Дніпропетровській областях», - повідомив Міністр юстиції П. Петренко, висловивши переконання, що за результатами роботи цих центрів з наступного року вся Україна перейде на таку спрощену процедуру публічних сервісів.

За його словами, новий принцип надання адмінпослуг передбачає, що громадяни не повинні самостійно заповнювати ніяких бланків або заявок. Усю роботу виконує адміністратор, який вносить дані про клієнта та про об'єкт реєстрації до спеціальної комп'ютерної програми.

«Людина, яка хоче зареєструвати, наприклад, квартиру, не заповнює жодної заявки, жодного папірця. Адміністратор вносить до електронної системи інформацію про цього споживача та про об'єкт нерухомості, який підлягає реєстрації. Електронна система сама формує запит на здійснення тієї або іншої послуги», - зазначив П. Петренко.

Запровадження електронної системи дозволило виключити корупційну складову і скоротити час оформлення документів з 40 до 10 хвилин.

ПРОТЕ:

Постає питання, чому б не включити до системи такий елемент, як самостійне віддалене оформлення електронної заявки. У такому разі заявнику треба буде лише в призначений час з'явитися до держреєстратора і пред'явити йому оригінали необхідних документів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини