Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЗМІНИ МОЗ

18 вересня 2014, 09:01
192
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Управління фармацевтичної діяльності заявило про реєстрацію декількох наказів, пов'язаних із реалізацією нового порядку декларування змін оптово-відпускних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення, які можуть закуповувати заклади охорони здоров'я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Зокрема, у Мін'юсті було зареєстровано накази «Про затвердження Порядку розрахунку оптово-відпускної ціни на лікарський засіб» та «Про затвердження Положення про реєстр оптово-відпускних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення, порядок внесення до нього змін та форм декларації зміни оптово-відпускної ціни на лікарський засіб та виріб медичного призначення».

Управління фармдіяльності звернуло увагу власників реєстраційних посвідчень на лікарські засоби або свідоцтва про державну реєстрацію виробів медичного призначення, що після набрання чинності вищезазначеними наказами МОЗ почне прийом документів на декларування змін оптово-відпускних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення.

ПРОТЕ:

Варто зазначити, що новий Порядок було прийнято ще 2 липня та введено в дію 15 липня. Таким чином, на прийняття документів, що дозволяють його повноцінну реалізацію, у влади пішло більше двох місяців.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини