Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ОРЕНДНА ПЛАТА ЗА С/Г ЗЕМЛЮ

18 вересня 2014, 09:02
214
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

До парламенту подано законопроект, яким пропонується внести зміни до Закону «Про оренду землі» щодо мінімального розміру річної орендної плати за користування земельною ділянкою сільськогосподарського призначення, земельною часткою (паєм).

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Документом передбачається на законодавчому рівні встановити мінімальний розмір річної плати за оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю), що знаходиться в приватній власності, не менше 6% визначеної відповідно до законодавства вартості земельної ділянки, земельної частки (паю), а також зобов'язати орендарів сплачувати не менше половини від її загального розміру в грошовій формі.

Зазначимо, що згідно з чинним Указом Президента України від 02.02.2002 № 92/2002 «Про додаткові заходи щодо соціальному захисту селян - власників земельних ділянок та земельних часток (паїв)» мінімальний розмір річної плати за оренду с/г землі становить 3%.

Законопроект спрямований на поліпшення матеріального становища селян, загальної соціальної ситуації та стимулювання розвитку інших галузей економіки в сільській місцевості.

ПРОТЕ:

Таким чином, витрати сільгосппідприємств, що орендують землю, на оплату оренди можуть підвищитися вдвічі (за винятком тих, які вже зараз встановили орендну плату на рівні 6 і більше відсотків нормативної грошової оцінки).

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини