Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

НОВОВВЕДЕННЯ НКЦПФР

16.09.2014, 09:03
103
0

НКЦПФР завершила роботу над Положенням про іпотечні облігації
НКЦПФР завершила роботу над Положенням про іпотечні облігації

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку затвердила Положення про порядок реєстрації випуску звичайних іпотечних облігацій, проспекту емісії, звіту про результати розміщення іпотечних облігацій.


ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Представники НКЦПФР зазначили необхідність приведення Положення у відповідність із чинним законодавством. Ключовою новацією документа стало запровадження механізму, яким передбачено, що після розміщення іпотечних облігацій зміни до проспекту емісії можуть вноситися тільки з відома їх власників або керівника.

НКЦПФР приділяє значну увагу розвитку наповнення фондового ринку, й окреме місце в цьому процесі займають саме іпотечні облігації, які можуть стати найефективнішими для розвитку ринку цінних паперів.

ПРОТЕ:

Варто зазначити, що іпотечні облігації випускаються із забезпеченням у вигляді іпотечних активів емітента, зокрема у вигляді права вимоги за виданими банками іпотечними кредитами. Враховуючи те, що значна частина таких кредитів в Україні відноситься до проблемних або близька до цього через коливання валютного курсу, навряд чи одне лише вдосконалення порядку реєстрації випуску облігацій вирішить проблеми з їх привабливістю для інвесторів.


Увійдіть, щоб залишити коментар