Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

НОВІ СУДИ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ДОНБАСУ

15 вересня 2014, 09:06
177
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Вищий господарський суд України у листі № 01-06/1290/14 від 12.09.2014 визначив суди, до яких переходить право розгляду справ, що знаходяться в судах зони АТО.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Таким чином, знову стає можливим розгляд спорів підприємств, раніше неможливий через події на сході України.

Справи, підсудні госпсуду Донецької області, розглядатимуться госпсудом Запорізької області, а підсудні госпсуду Луганської області - госпсудом Харківської області. Справи, підсудні Донецькому апеляційному госпсуду, розглядатиме Харківський апеляційний госпсуд.

При цьому розгляд переданих справ починається спочатку (шляхом винесення ухвали про прийняття справи до провадження). При цьому у разі неможливості витребувати матеріали справи рішення прийматиметься на підставі знову наданих сторонами доказів.

ПРОТЕ:

Те, що розгляд справ, підсудних судам, що припинили роботу, відновлено - це, безумовно, плюс. Але варто звернути увагу, що справи розглядатимуться спочатку і не факт до того ж, що раніше подані документи та докази будуть доступні новому складу суду. Отже, як мінімум учасників розглядів чекає істотне затягування строків (а значить, і витрат) і навіть, можливо, явний програш через неможливість надати документи, що залишилися в Донецьку або Луганську.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини