Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ФОНДОВОГО РИНКУ

15 вересня 2014, 09:02
202
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

НКЦПФР розробила проект Програми розвитку фондового ринку України на 2015 - 2017 роки.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Голова НКЦПФР Дмитро Тевелєв зазначив, що найважливішим завданням, зазначеним у документі, залишається стимулювання припливу інвестицій в економіку України через інтеграцію фондового ринку у світові ринки капіталу та імплементацію кращих європейських стандартів і практик, а також принципів, рекомендованих IOSCO.

Зокрема, проектом Програми передбачається підвищення ролі ринку цінних паперів у процесах перерозподілу фінансових ресурсів, їх акумуляція для вирішення пріоритетних державних завдань, зміцнення фінансового стану організацій та розширення їх інвестиційних можливостей. Крім того, НКЦПФР прагнутиме до створення цілісної й ефективної системи ринку цінних паперів і фінансових інститутів, сталого зростання капіталізації фондового ринку та розширення практики залучення інвестицій з використанням фінансових інструментів.

Для виконання регламентованих цілей до 2017 року Комісія зосередиться на продовженні корпоративної реформи, підвищенні ефективності регулювання емітентів, розширенні інструментарію фондового ринку. При цьому регулятор планує стимулювати збільшення ліквідності фондового ринку через створення потужного свідомого індивідуального та інституційного інвестора, а також удосконалити діяльність ринкових посередників, забезпечивши надійне й ефективне функціонування ринкової інфраструктури.

ПРОТЕ:

Хотілося б, щоб ця Програма була не лише прийнята, але й реально втілена. Це суттєво підвищить інвестиційну привабливість України і полегшить підприємствам залучення додаткових коштів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини