Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ОНЛАЙН

10 вересня 2014, 09:00
134
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Директор департаменту інвестиційної політики та регіонального розвитку Держінвестпроекту заявив, що Держінвестпроект готує два потужні маркетингові інструменти для залучення іноземних інвестицій в економічний розвиток регіонів України.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Зокрема, Держінвестпроект планує здійснювати пошук партнерів для українських компаній за допомогою віртуальних інвестиційних місій (роуд-шоу). Планується, що компанії, зацікавлені в пошуку цільового інвестора, зможуть на базі регіональних інвестцентрів проводити онлайн-презентації власних проектів для потенційних інвесторів зі всього світу, без фінансових витрат з боку компанії.

Крім того, за твердженням представників Держінвестпроекту, дієвим ресурсом для залучення інвестицій стане електронна інвестиційна карта. Карта міститиме буквально всі актуальні дані про інвестиційний потенціал регіону, про природні, людські, виробничі та науково-технічні ресурси, а також про наявні в регіоні пропозиції для інвестування й інфраструктуру.

Держінвестпроект планує запровадження нових інструментів у цілях посилення конкурентоспроможності регіонів, а отже, підвищення результативності залучення інвестицій.

ПРОТЕ:

На сьогодні поки не зрозуміло, коли запрацюють нові інструменти.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини