Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

СПРОЩЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ НЕРУХОМОСТІ

10.09.2014, 09:01
111
0

Укрдержреєстр ініціює скорочення часу оформлення заявок
Укрдержреєстр ініціює скорочення часу оформлення заявок

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Державна реєстраційна служба України (Укрдержреєстр) планує скоротити час оформлення заявки на реєстрацію нерухомого майна.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Зараз оформлення заявки займає 30 - 40 хвилин, але після впровадження нового програмного забезпечення цей час скоротиться до 7 - 10 хвилин. У Києві з кінця липня працює такий експериментальний офіс, і найближчим часом Мін'юст розраховує розповсюдити цю практику на всю столицю, а також на Вінницю, Харків та Львів.

За словами глави Укрдержреєстру Ганни Онищенко, зараз київський офіс орієнтований у першу чергу на фізичних осіб, тобто забудовники там не обслуговуються. У разі поширення цього експерименту на весь Київ, Вінницю, Харків та Львів, спрощення стосуватиметься у тому числі й забудовників.

ПРОТЕ:

Дуже цікаво, чому для фокус-групи обрані громадяни, а не забудовники. Адже останні часто реєструють відразу багато об'єктів (наприклад, квартири в житловому комплексі) і тому для них скорочення тимчасових витрат на реєстрацію навіть на декілька хвилин на кожній операції суттєво зменшить загальні витрати часу.


Увійдіть, щоб залишити коментар