Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

СПРОЩЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ НЕРУХОМОСТІ

10 вересня 2014, 09:01
201
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Державна реєстраційна служба України (Укрдержреєстр) планує скоротити час оформлення заявки на реєстрацію нерухомого майна.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Зараз оформлення заявки займає 30 - 40 хвилин, але після впровадження нового програмного забезпечення цей час скоротиться до 7 - 10 хвилин. У Києві з кінця липня працює такий експериментальний офіс, і найближчим часом Мін'юст розраховує розповсюдити цю практику на всю столицю, а також на Вінницю, Харків та Львів.

За словами глави Укрдержреєстру Ганни Онищенко, зараз київський офіс орієнтований у першу чергу на фізичних осіб, тобто забудовники там не обслуговуються. У разі поширення цього експерименту на весь Київ, Вінницю, Харків та Львів, спрощення стосуватиметься у тому числі й забудовників.

ПРОТЕ:

Дуже цікаво, чому для фокус-групи обрані громадяни, а не забудовники. Адже останні часто реєструють відразу багато об'єктів (наприклад, квартири в житловому комплексі) і тому для них скорочення тимчасових витрат на реєстрацію навіть на декілька хвилин на кожній операції суттєво зменшить загальні витрати часу.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини