Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПРАВО НА ПОДАТКОВИЙ КРЕДИТ

28 серпня 2014, 09:00
145
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Державна фіскальна служба роз'яснила нюанси застосування строку позовної давності при визначенні права платника ПДВ декларувати від'ємне значення з ПДВ.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Щодо від'ємного значення ПДВ, сформованого за товарами, що були отримані платником податків і не оплачені протягом позовної давності, фіскальна служба зазначила, що такі товари вважаються безоплатно отриманими, адже відсутній факт їх придбання.

Також ДФСУ нагадала, що платник податків має право включити до складу податкового кредиту суму податку, нараховану ним у зв'язку з придбанням товарів. При цьому після закінчення строку позовної давності з оплати товарів щодо суми ПДВ, яка входила до складу вартості таких товарів, платник податків втрачає право на податковий кредит. У звітному періоді, в якому минув строк позовної давності з оплати таких товарів або послуг, платник податків зобов'язаний зняти нараховану суму ПДВ і відобразити цю суму в податковій декларації з ПДВ.

ПРОТЕ:

Податківці не пояснили, як діяти в ситуації, коли позов вже було подано і він знаходиться на стадії розгляду, а позовна давність вже минула.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини