Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

НЕ ЗАБУВАЄМО ПРО ДЕМАТЕРІАЛІЗАЦІЮ

27 серпня 2014, 09:02
177
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку продовжує роботу у напрямі приведення діяльності емітентів у відповідність із Законом «Про акціонерні товариства». Зокрема, це стосується тих емітентів, які не провели дематеріалізацію своїх цінних паперів і не внесли необхідні зміни до статутних документів.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

За словами в. о. директора Департаменту контрольно-правової роботи НКЦПФР Руслана Машуренка, метою таких заходів є не лише забезпечення дотримання законодавства, але й захист прав інвесторів. Так, Комісія на постійній основі виносить рішення щодо припинення внесення змін до системи депозитарного обліку емітентів, які не дотримуються вимог чинного законодавства (це стосується більше 5000 емітентів). Як стверджує пан Машуренко, такі заходи є ефективними, оскільки з боку таких акціонерних товариств вже спостерігається приведення їх діяльності у відповідність із Законом «Про акціонерні товариства».

ПРОТЕ:

Варто зазначити, що АТ повинні були привести свою діяльність у відповідність із Законом «Про акціонерні товариства» ще у 2011 році. При цьому протягом 2010 року експерти неодноразово зазначали, що значна кількість товариств у встановлені терміни не вкладеться з об'єктивних і суб'єктивних причин. Як бачимо, так і сталося.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини