Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

ШТРАФИ ЗА ПРОПАГАНДУ РОСІЙСЬКИХ ІДЕЙ

15.08.2014, 09:00
115
0

Нова інформаційна політика припинить поширення ворожих ідей
Нова інформаційна політика припинить поширення ворожих ідей

ПРАВОВА ПОДІЯ:

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 4443а, яким пропонується захистити національну безпеку України в інформаційній сфері шляхом обмеження будь-яких форм пропаганди, що використовуються державою-окупантом.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Так, в Україні хочуть заборонити будь-які форми поширення та демонстрації аудіовізуальної продукції (у тому числі і документальних фільмів), в яких міститься популяризація, агітація, пропаганда тощо будь-яких дій правоохоронних органів, збройних сил, інших озброєних, військових або силових формувань Росії, а також тієї продукції, в якій популяризуються цінності кримінальної субкультури.

Суб'єктам, які всупереч забороні продовжуватимуть поширювати подібну продукцію, загрожує штраф у розмірі від 10 до 50 мінімальних заробітних плат за кожен випадок такого поширення.

ПРОТЕ:

Під цю заборону може потрапити чимала частина фільмів та серіалів, які зараз показують на телебаченні. Отже, телеканалам доведеться терміново шукати їм заміну для заповнення ефірної сітки, що, ймовірно, спричинить додаткові витрати.


Увійдіть, щоб залишити коментар