Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

УКРАЇНА ВІДМІНЯЄ МИТА

8 серпня 2014, 09:03
178
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення відмінити з 19 серпня стягнення спеціальних мит на низку товарів з Білорусі. Мита були введені у відповідь на рішення білоруської влади про ліцензування низки товарів із-за меж Митного союзу.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Згідно з повідомленням, Мінекономрозвитку розраховує, що Республікою Білорусь найближчим часом не здійснюватиметься ліцензування українських кондитерських виробів та сировини для їх виробництва, окремих видів макаронних виробів, пива солодового, цементу, скла полірованого та склотари. У свою чергу, Україна відмінить спеціальне 55,29%-е мито на імпорт білоруської кондитерської, молочної продукції, електричних ламп, мінеральних добрив і 60,05% на пиво, гумові шини, холодильники.

Однією з умов відміни мит буде відміна угод про постачання товарів, якими визначаються цінові та кількісні обмеження, укладених між українськими експортерами та держорганами Республіки Білорусь.

ПРОТЕ:

Спеціальне мито може бути відновлене до 31 грудня 2016 року за заявою українських виробників-експортерів у разі наявності факту дискримінаційних дій з боку Республіки Білорусь.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини