Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЦІНИ НА ПАЛЬНЕ ПОВИННІ ЗНИЗИТИСЯ

8 серпня 2014, 09:02
138
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Антимонопольний комітет України за результатами проведеного дослідження ринку нафтопродуктів дійшов висновку, що АЗС надають свої послуги за завищеними розцінками. У зв'язку з цим керівництво АМКУ обіцяє вжити заходів для зниження цін.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Висновок про необґрунтованість вартості палива було зроблено за результатами аналізу інформації від митниці й органів статистики, відомостей про ціни на регіональних ринках України. До того ж в АМКУ посилаються на те, що в анексованому Криму бензин коштує на 20% дешевше, ніж в інших регіонах України. Звичайно, заправники не згодні з такими звинуваченнями та посилаються на те, що ціни на паливо і так нижчі за економічно обґрунтований рівень на декілька відсотків. При цьому на вартість бензину та дизельного палива сильно впливають курсові коливання та загальна нестабільність ринку. Тому, на думку нафтотрейдерів, ще і примусове здешевлення палива не піде на користь ринку нафтопродуктів.

ПРОТЕ:

Знову повторюється ситуація, коли влада намагається адміністративними методами впливати на ціни на паливо. І кожного разу це призводить лише до дефіциту на фоні формального зниження цін.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини