Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

РЕАЛІЗАЦІЯ АРЕШТОВАНОГО МАЙНА

8 серпня 2014, 09:01
221
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Уряд прийняв рішення поширити роботу Системи електронних торгів арештованим майном на всю територію України.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Система електронних торгів арештованим майном стартувала 1 травня 2014 року в чотирьох пілотних регіонах: Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській областях та м. Києві. А вже в червні пілотний проект було поширено ще на шість регіонів: Запорізьку, Івано-Франківську, Київську, Одеську, Харківську та Чернігівську області.

Прийнятим рішенням уряд розширив географію цього пілотного проекту з 10 регіонів на територію всієї України. Тимчасовим винятком за зрозумілими обставинами є територія окупованого Криму, Луганської та Донецької областей.

Міністр юстиції Павло Петренко, коментуючи рішення уряду, зазначив, що вже перший місяць реалізації арештованого майна через систему онлайн-аукціонів СЕТАМ довів її високу ефективність. Електронні торги унеможливлюють корупційну складову, яка була нормою при реалізації конфіскату протягом багатьох років.

ПРОТЕ:

На цей момент існує ще низка проблем організаційного характеру, без вирішення яких нова система навряд чи зможе продемонструвати всі свої переваги. У першу чергу - це недостатньо якісне заповнення інформації про виставлені на торги об'єкти.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини