Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПЕРЕРВА В ПЕРЕВІРКАХ АГРАРІЇВ

7 серпня 2014, 09:00
165
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Заступник Міністра аграрної політики Андрій Дикун запевнив українських фермерів у тому, що Міністерство їх підтримає у відповідальний період жнив та посівної. Ця підтримка вже проявилася у зверненні Міністерства до контролюючих органів з проханням припинити перевірки сільгосппідприємств на цей період. Окрім цього, було надано рекомендації на випадок, якщо аграріїв торкнеться мобілізація найближчим часом.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Пан Дикун зазначив, що зараз періодично з'являються повідомлення про тиск і перевірки з боку фіскальних органів на аграріїв та про мобілізацію, яка забирає мало не весь чоловічий колектив сільгосппідприємств під час жнив. У зв'язку з цим Мінагрополітики вже звернулося до контролюючих органів з листом, який містить заклик зупинити будь-які перевірки під час жнив і посівної. Також якщо отримали повістки до військкомату працівники, задіяні в жнивах або складних технологічних процесах, пан Дикун порекомендував керівникам сільгосппідприємств письмово звертатися до воєнкомів з обґрунтуванням того, чому конкретний військовозобов'язаний не може бути мобілізований зараз. У цьому питанні Мінагрополітики вважає, що фахівці аграрного сектору повинні призиватися в останню чергу з метою забезпечення можливості стовідсоткового забезпечення продовольчої безпеки держави.

ПРОТЕ:

Питання про мобілізацію набагато ефективніше вирішувати централізовано. Наприклад, Мінагрополітики може звернутися з відповідним проханням до Міноборони, і тоді конкретним агровиробникам буде простіше відстоювати свої інтереси перед воєнкомами.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини