Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

ЧАСТКОВА МОБІЛІЗАЦІЯ: НОВА ХВИЛЯ

25.07.2014, 09:07
109
0

Огляд правових подій: п'ятниця, 25 липня 2014
Огляд правових подій: п'ятниця, 25 липня 2014

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Верховна Рада затвердила президентський Указ про часткову мобілізацію.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Приводом для мобілізації стало поширення проявів тероризму на території України, що призводить до масових людських жертв, концентрація угрупувань військ зі значним наступальним потенціалом на території Росії біля кордонів з Україною, що становить загрозу державної незалежності України. Мобілізація торкнеться всіх регіонів України, за винятком АР Крим і Севастополя.

Важливо зауважити, що відповідно до мобілізаційних планів має бути залучено не лише кадровий склад силових структур, а й забезпечено постачання транспорту для потреб оборони. Однак підприємствам, організаціям та установам слід врахувати не тільки можливість мобілізації персоналу й транспорту, а й передбачене в Указі Президента сприяння силовикам. Це сприяння може проявлятися в організації і забезпеченні своєчасного прибуття призовників і техніки на збірні пункти та до військових частин. Більше того, підприємства в разі потреби повинні будуть тимчасово виділяти будівлі, споруди, земельні ділянки та інші матеріально-технічні засоби, а також надавати послуги Збройним Силам України, Нацгвардії та іншим військовим формуванням України відповідно до мобілізаційних планів.

ПРОТЕ:

Не варто забувати, що за мобілізованими зберігається робоче місце, а у разі мобілізації приватного підприємця він звільняється від сплати єдиного податку та ЄСВ.


Увійдіть, щоб залишити коментар