Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЛЬВІВ'ЯНИ МАРКУЮТЬ РОСІЙСЬКІ ТОВАРИ

24 липня 2014, 09:00
252
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Львівська міськрада прийняла постанову «Про координацію інформаційної діяльності та захист інформаційної безпеки на території Львова у 2014 - 2016 роках». Документ уже підписано, належним чином зареєстровано й незабаром набуде чинності з моменту його оприлюднення.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Оскільки документ передбачає обов'язкове маркування товарів російського походження, торговельні мережі Львова повинні готуватися до нових правил. Незгодним загрожує відповідальність - можливе звернення до суду з позовом про невиконання обов'язкових рішень міської ради. Також на озброєння обіцяють узяти Закон «Про захист прав споживачів» і віднайти способи застосувати штраф.

Постанова передбачає й низку інших заходів: популяризацію українського книговидання, українських ЗМІ, проведення відповідних уроків у школах тощо.

ПРОТЕ:

Не заперечуючи необхідності захисту інформаційної безпеки, варто поставити під сумнів право місцевої ради вносити зміни до правил маркування продукції. Зокрема, таких повноважень не передбачають ані Закон «Про місцеве самоврядування в Україні», ані Закон «Про захист прав споживачів» (на який посилається у тому числі й Львівська міськрада).

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини