Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Можна фотографувати, але не можна деформувати

20 серпня 2018, 08:15
353
0
Реклама

Суттєво змінено порядок копіювання архівних документів. При цьому копіювання документів репресивних органів здійснюється без обмежень і є безкоштовним.
Зокрема, забороняється копіювати власними технічними засобами документи великих форматів (більше А4) і справи з товщиною корінця більше 4 см, а також: берестяні грамоти; рукописи; документи на пергаменті, старовинні, із згасаючим чи слабоконтрастним текстом, виконані аквареллю, гуашшю, олівцем, вугіллям або залізогаловим чорнилом. Також не можна копіювати архівні фонди і колекції в повному обсязі.
Копіювання технічними засобами користувача здійснюється в читальному залі в спеціально відведеному для цього місці або в окремій кімнаті в присутності працівника архіву. Самостійне копіювання є безкоштовним. Воно може проводитися тільки безконтактними мобільними технічними засобами (телефони, фотоапарати, планшетні комп'ютери) без штативів, знімних об'єктивів, освітлювального обладнання, спалаху, звукових сигналів. Не дозволяються також використання фіксуючих і притискних засобів та докладання фізичних зусиль до документів.
Ці та інші зміни внесені до Порядку користування документами Національного архівного фонду, що належать державі, територіальним громадам наказом Міністерства юстиції від 27.06.2018 №2059/5, який вступив в силу.

***

Нагадуємо, що професійний аналіз медіа-контенту зручно проводити за допомогою сервісу SEMANTRUM від ЛІГА:ЗАКОН, який аналізує публікації в інтернет-джерелах, друкованих ЗМІ, телевізійні та радіопрограми.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини