Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Страховикам можуть встановити нові правила подання звітності

22 серпня 2018, 08:10
135
0
Реклама

Нацкомфінпослуг опублікувала для обговорення доопрацьований проект розпорядження щодо змін до Порядку складання звітних даних страховиків. Необхідність цих змін пов'язана з більш чіткою регламентацією подання звітності у формі електронних документів. Зокрема, пропонується встановити, що кваліфіковані електронні підписи керівника та головного бухгалтера страховика будуть обов'язковими реквізитами пакету звітності.

Страховиків можуть зобов'язати подавати разом із річною звітністю ще й актуарний звіт у електронній формі. У ньому пропонують надавати детальну інформацію щодо адекватності зобов'язань у різних формах, які мають страховики. При цьому страховики розбиті на дві групи: страхування життя та інше страхування. Також, у разі прийняття документу, актуарії розкриватимуть інформацію про активи та зобов'язання страховика, що здійснює страхування життя, у розрізі валют та банківських металів.

Щодо інформації про ключові ризики та результати проведеного стрес-тестування, а також звіту про корпоративне управління, то їх можна буде подавати в паперовій або електронній формі на вибір.

Крім того, передбачається в Порядок передбачається внесення правок (головним чином редакційних) для приведення його у відповідність із Законом «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність».

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 28.08.2018.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини