Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Будуть змінені вимоги до будівельних експертних організацій

23 серпня 2018, 12:31
177
0
Реклама

Мінрегіон підготував проект змін у критеріях, яким повинні відповідати організації, що здійснюють експертизу проектів будівництва об'єктів, які за класом наслідків належать до об'єктів із значними наслідками (СС3). До таких споруд, зокрема, належать об'єкти хімічної, вугільної, нафтогазової промисловості, енергетики, гідротехнічні споруди, стадіони, великі лікарні та магазини, житлові будинки висотою понад 100 м та ін.

Проектом наказу передбачено, що при проведенні експертизи проектів будівництва об'єктів, які споруджуються із залученням державних коштів, зазначені організації повинні мати не менше 80% спеціалістів, які працюють на постійній основі. Вони повинні мати кваліфікаційні сертифікати за напрямами проведення експертизи з питань санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, екології, охорони праці, енергозбереження, пожежної, техногенної, ядерної та радіаційної безпеки.

Проект також висуває додаткові вимоги до представництв експертної організації у регіонах. Вони повинні будуть мати у наявності власне або орендоване, відповідним чином обладнане приміщення для розміщення персоналу, Такі ж вимоги із документальним їх підтвердженням висуваються й до головного офісу.

Також вводиться може з'явитися додаткова підстава для виключення експертних організацій з переліку, а саме: виявлення контролюючими органами фактів порушення експертними організаціями нормативних вимог у сфері містобудівної діяльності.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини