Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Заплановано нові зміни у системі публічних закупівель

27 серпня 2018, 08:02
253
0
Реклама

Мінекономрозвитку підготувало зміни до чинного наказу від 15.09.2017 №1372, що регламентує порядок укладання і виконання рамкових угод.

Проектом вносяться корективи стосовно розміщення замовником в річному плані закупівлі замовником інформації щодо очікуваної вартості предмета закупівлі в залежності від строку дії угоди (рік чи більше).У разі, коли договір укладається більше, ніж на один рік замовнику або централізованій закупівельній організації (ЦЗО) у наступні роки відмітки у системі дозволяється не проставляти.

Інформація про ціну за одиницю товару (послуги) має оприлюднюватися учасниками-переможцями в електронній системі закупівель у п'ятиденний строк, недотримання якого є підставою для відмови від укладання рамкової угоди.

Пропонується також уточнити, що умови рамкової угоди не повинні відрізнятися від змісту тендерних пропозицій за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару). Замовник або ЦЗО оприлюднює в електронній системі закупівель зведену інформацію про ціни за одиниці товарів (послуг), яку подали учасники-переможці, разом із оголошенням про укладену рамкову угоду.

Запроваджується нова норма, що дозволяє не проводити електронний аукціон у разі участі одного учасника. Він визначається замовником як переможець, після чого електронна система закупівель автоматично оприлюднює повідомлення про намір укласти договір.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини