Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Грошові перекази стануть більш захищеним

28 вересня 2018, 11:39
219
0
Реклама

Документ встановлює обов'язкові вимоги до суб'єктів платіжного ринку щодо побудови системи захисту інформації та кібербезпеки та контроль за їх виконанням.

Серед вимог до суб'єктів платіжного ринку є, зокрема, такі:

- розміщення серверів, що використовуються при роботі з переказами та архівами, на території України;

- обмеження використання ПЗ та технічних пристроїв, розробниками яких є резиденти держави-агресора;

- посилені вимоги до парольної політики для привілейованих облікових записів;

- паролі, що генеруються для клієнтів при операціях повинні бути одноразовими та використовуватись протягом 30 хвилин з моменту генерації.

Ще більш жорсткі вимоги встановлюються до ключових суб'єктів платіжного ринку - найбільших операторів платіжних систем; таких, що обслуговують кілька платіжних систем та системи, створені нерезидентами.

Також проектом визначені порядок дій при виявленні кібератак та вимоги до організаційних та технічних захисних заходів, а також порядок створення та підтвердження електронного підпису.

Контроль за дотриманням суб'єктами платіжного ринку вимог положення та законодавства України щодо інформаційної безпеки та кіберзахисту у сфері переказу коштів здійснюватиме Нацбанк.

Нагадаємо, що у вересні на території України виявлено новий банківський троян DanaBot - комп'ютерний вірус, що маскується під рахунки різних компаній.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини